fbpx

TP-LINK TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

47,25

TP-LINK TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek

Uitverkocht

Artikelnummer: TL-SM5110-LR Categorie: Tag:

Beschrijving

De TL-SM5110-LR breidt het overdrachtsbereik uit door middel van een 10 Gbps ethernetverbinding. Dit is een krachtige 10GBASE-LR 1310 nm single-mode SFP+-transceiver. Hij biedt ondersteuning voor full duplex, 10G ethernetverbindingen tot een afstand van 10 km in combinatie met 9/125µm glasvezelkabels.

Extra informatie

Merk

TP-Link

Krant artikel

Nee

Dagaanbieding

Nee