fbpx

ACT AC4455 netwerk media converter 10000 Mbit/s Multimode, Single-mode Zwart

162,64

ACT AC4455 netwerk media converter 10000 Mbit/s Multimode, S

Uitverkocht

Artikelnummer: AC4455 Categorie: Tag:

Beschrijving

De AC4455 10G Ethernet Media Converter biedt een flexibele en hoogwaardige oplossing voor het maken van een snelle en eenvoudige overgang van Gigabit ethernet over glasvezel naar Gigabit ethernet over koper (RJ45) en vice versa. Deze unmanaged media converter heeft een open SFP+ slot voor een singlemode of multimode uncoded SFP+ module. Daarnaast heeft de ethernet media converter Link Fault Passthrough (LFP) voor het detecteren van fouten in de link/verbinding. De media converter heeft diverse werkmodi die worden ingesteld via de dip-switches.

Extra informatie

Merk

ACT

Krant artikel

Nee

Dagaanbieding

Nee